Biznesmed Website
Kropki
Strzałka indywidualne podejście
System Biznesmed Website jest rozwiązaniem skierowanym do każdego, kto chce zaistnieć w internecie. Jest to aplikacja służąca do tworzenia stron internetowych w oparciu o szablony graficzne.
Przy pierwszym spotkaniu lub poradzie internetowej klient określa kolorystykę oraz wymagania, jakie ma spełniać serwis. Oprócz tego, klient otrzymuje dane do logowania się do swojego panelu administracyjnego Biznesmed Website.
Serwis internetowy (witryna internetowa; ang. website) - rodzaj serwisu informacyjnego, dla którego nośnikiem jest Internet. Serwisy poza treścią statyczną posiadają często sekcję wiadomości oraz możliwość logowania się i zapamiętywania preferencji odbiorców w celu dostosowania treści do indywidualnych upodobań.
Wikipedia
Zgodnie z wytycznymi przygotowujemy następnie odpowiedni szablon graficzny, który prezentujemy klientowi z poziomu jego panelu administracyjnego.
Nasz klient może stale podglądać pracę nad swoim serwisem i przekazywać nam swoje spostrzeżenia co do charakteru strony.
Po ukończeniu prac załatwiamy wszelkie formalności w kwestii wdrożenia Biznesmed Website na serwer klienta.

Strzałka opieka nad serwisem
Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego zapewniamy mu stałe wsparcie techniczne oraz pomoc przy dalszym rozwoju serwisu.

Strzałka pozycjonowanie
Oferujemy zgłoszenie Państwa strony internetowej do największych polskich katalogów i wyszukiwarek. W naszej ofercie znajduje się również pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych w wyszukiwarkach.


Kropki
Powrót do góry