Obrazek oferty
Kropki

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę z zakresu tworzenia stron internetowych. Oferujemy indywidualne, estetyczne, wykonane w najnowszych technologiach aplikacje zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Strony wykonane przez nas są zgodne z najnowszymi standardami wyznaczanymi przez przeglądarki internetowe, a wiadomo, że dobrze i poprawnie zaprojektowana strona www zwiększa oglądalność i sprzedaż danej marki.
Firma Biznesmed zajmuje się projektowaniem stron/serwisów internetowych w technologiach:
Do tworzenia aplikacji internetowych wykorzystujemy profesjonalne i oryginalne oprogramowanie Adobe Creative Suite 3 Design Premium (m.in. Photoshop, Flash, Dreamweaver, Illustrator). Dzięki narzędziom wchodzącym w skład tego pakietu, a także naszemu doświadczeniu i pasji otrzymają Państwo kompletny oraz atrakcyjny produkt w korzystnej cenie.
  • HTML, XHTML
  • CSS
  • PHP z obsługą bazy danych MySQL/PostgreSQL
  • AJAX
  • DHTML, JavaScript
  • Flash
Oprócz tego wykonujemy systemy zarządzania treścią (CMS), sklepy internetowe oraz projekty graficzne (layouty, logotypy, wizytówki). Piszemy skrypty PHP na zamówienie.
W naszej ofercie znajduje się również pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych w wyszukiwarkach.

Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, profesjonalną realizację zlecenia oraz dobry kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.


Strzałka nasza oferta

Zawsze staramy się dopasować do wymagań klienta, dlatego nasz system jest elastyczny. Zajmujemy się tworzeniem zarówno witryn firmowych, które stanowią internetową wizytówkę firmy, jak i zaawansowanych aplikacji internetowych. Do prostszych rozwiązań polecamy zakup Biznesmed Website, natomiast w przypadku bardziej rozbudowanego serwisu, którym ma zarządzać redaktor, proponujemy Biznesmed CMS.
Dbając o naszych klientów zapewniamy stałe doradztwo i wsparcie techniczne przy wdrożeniu oprogramowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Oferta Biznesmed Website  Oferta Biznesmed CMS


Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania lub zapytania związane z ofertą. Prosimy o kontakt pod podanym w dziale kontakt e-mailem bądź numerem telefonu lub przesłanie umieszczonego tam formularza.

Kropki
Powrót do góry